KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557100
nr 1655 7100
Helene Fahl
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Clown. Signerad, daterad -24, bemålad ram. Olja på pannå, 80x53 cm, yttermått inklusive ram: 100x73 cm
Helene Fahl, svensk konstnär född 1957.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:28:36
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)