KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16557100

nr 1655 7100

Helene Fahl

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Clown. Signerad, daterad -24, bemålad ram. Olja på pannå, 80x53 cm, yttermått inklusive ram: 100x73 cm

Helene Fahl, svensk konstnär född 1957.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 4 november 2024
kl 18:28:36

Helene Fahl

Läs mer om Helene Fahl